Drodzy Rodzice,

Od dnia 20.11.2018 r. (wtorek) ruszają zajęcia minisiatkówki organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy UKS 21 zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek klas 1,2,3. Na zajęciach pojawią się elementy piłki siatkowej, jej początki, zasady, zabawy, a także elementy innych dyscyplin sportowych. Czas spędzony z Nami pokaże dzieciom jak zdrowo, bezpiecznie i z humorem można uprawiać sport. Treningi odbywać będą się w każdy wtorek w godzinach 15.30 - 17.00 na obiekcie sportowym Naszej Szkoły (duża hala gimnastyczna). Do treningu przystępujemy w stroju i obuwiu sportowym, przydać może sie także butelka z wodą i odrobina chęci.

Więcej informacji na pierwszym treningu lub w pokoju nauczycieli wychowania fizycznego.

Pozdrawiam - Prezes UKS 21