Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Piękno drzemiące w wulkanach.” Inspiracją pracy był wybrany obiekt, mający związek z wulkanem lub procesem wulkanicznym. W pracy należało zaprezentować np: proces geologiczny, górę lub stożek wulkaniczny, budowę wulkanu, erupcję wulkanu, materiały wulkaniczne wyrzucone z głębi ziemi, ślady, efekty i pozostałości działalności wulkanicznej, skały, minerały itp. Zostały wykonane ciekawe prace plastyczne. Uczniowie zastosowali efekty artystyczne oraz niestandardowe techniki plastyczne. Czekamy na wyniki naszych działań.

• Photo1
  • Photo10