24 i 25 maja tego roku uczniowie klas szóstych oraz z piątej ,,a” i czwartej ,,a” zwiedzali piękne Góry Świętokrzyskie: weszli z przewodnikiem na Łysą Górę drogą Królewską, zwiedzili Sanktuarium na Św. Krzyżu, Muzeum Misyjne, Kryptę. Z platformy widokowej podziwiali Gołoborza (rumowiska skalne na zboczach).

Noc spędzili w urokliwym miejscu Leśna Promenada. Wypoczęci i pełni energii kolejnego dnia udali się do jednej z najbardziej znanych atrakcji turystycznych Jaskini Raj. Na trasie długości 180 m zachwycali się bogactwem i różnorodnością kalcytowych form naciekowych o unikatowym na skalę światową zagęszczeniu.

Następnie odbyli spotkanie z wieloma egzotycznymi zwierzętami w Zwierzyńcu, zwiedzali w prawdziwym amerykańskim schoolbusie.

Pełni różnorodnych wrażeń powrócili szczęśliwi i zadowoleni późnym wieczorem do domu.

• autobus ii
  • pikny widok