22 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji uczniowie klasy VI c pod kierunkiem wychowawczyni, Joanny Śliwskiej przygotowali krótkie przedstawienie. Wykonali szereg muzycznych utworów, poprzez które uświadomili widzom konieczność dbania o  walory naszej planety oraz ukazali jej piękno. Chłopcy zaprezentowali rower, a Jakub Chojak pięknie zaśpiewał o korzyściach wynikających z podróży rowerem. Uczniowie wygłosili także wobec Ziemi zobowiązania, przestrzeganie ich w życiu codziennym w znacznym stopniu może przyczynić się do poprawy stanu środowiska naturalnego. Zachęcili społeczność szkolną do życia z przyrodą w zgodzie.