Dnia 21 marca 2016 roku w Szkole Podstawowej nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia w Białymstoku odbyło się uroczyste podsumowanie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2015/2016.

Na uroczystość zaproszono laureatów wraz z opiekunami, dyrektorów szkół oraz przewodniczących komisji wojewódzkich. Imprezę swą obecnością zaszczycili podlaski kurator oświaty Pani Jadwiga Mariola Szczypiń i wojewoda podlaski Pan Bohdan Paszkowski, którzy wręczali nagrody i zaświadczenia laureatom.

Wśród uczniów naszej szkoły znalazły się dwie osoby. Agata Maria Brańska, uczennica klasy VI b, laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego i Dominik Juchniewicz, uczeń klasy VI b, laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Obojgu laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych spektakularnych sukcesów.