15 października 2014 roku, podczas uroczystej gali w Operze i Filharmonii Podlaskiej Prezydent Miasta Białegostoku Pan Tadeusz Truskolaski  wręczył białostockim wychowawcom wyróżnienia „Nauczyciel Mądry Sercem”. Statuetkami zostało obdarzone grono 12 Nauczycieli Mądrych Sercem, którzy mądrością i świadectwem swojego życia prowadzą wychowanków nie tylko na spotkanie z otaczającym światem ale również z samym sobą i własną tajemnicą.

Uroczysta gala rozpoczęła się piosenką „Graj Profesorze” wykonaną przez chóry biorące udział w Ogólnopolskim Programie Chórów Szkolnych „Śpiewająca Polska”. Wśród nich znalazł się również chór SP nr 21. Przy fortepianie zasiadł opiekun i dyrygent chóru p. Hubert Bajko. Niezwykły, operowy wieczór zwieńczył spektakl przygotowany przez Dzieci i Rodziców oraz Młodzież i Nauczycieli pn. „Miej Serce” dedykowany laureatom lat ubiegłych oraz nominowanym i wyróżnionym w tym roku przez Prezydenta Miasta Białegostoku.

Wszystkim śpiewającym serdecznie gratulujemy!

A tak prezentowali się nasi chórzyści na wielkiej scenie opery.

• beztytuu 4
  • beztytuu 5