
Dziś rano uroczyście przywitaliśmy nowy rok szkolny. Życzymy wszystkim naszym Uczniom, aby nadchodzące miesiące obfitowały w najlepsze oceny, radosne chwile i bezpieczne zabawy. Wszystkiego dobrego!
WAŻNE!
Link do nowej strony: