Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami kolejne wyzwanie - tym razem EGZAMIN ÓSMOKLASISTY.

Trzymamy za Was kciuki i życzymy Wam łatwych pytań, koncentracji, cierpliwości i SUKCESU!!!

Wasz Team:

Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i wszyscy pracownicy SP 21

Pod koniec października uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w warsztatach fotograficznych organizowanych przez Centrum Kultury i Reakreacji w Supraślu. Zwiedzili także katedrę sztuk audiowizualnych Liceum Plastycznego im. Artura Grottgera.

W trakcie warsztatów uczniowie klasy IVa i Vd mogli dowiedzieć się czym charakteryzuje się dobre zdjęcie i w jaki sposób można przygotować się do uchwycenia właściwego ujęcia. Zagadnienia te omawiane były na przykładzie niesamowitych fotografii wykonanych w okolicznych lasach. Następnie uczniowie udali się do Liceum Plastycznego, gdzie mogli obserwować swoich starszych kolegów i koleżanki na zajęciach z fotografii, a także zwiedzić interesujący budynek szkoły.

Zapraszamy do galerii zdjęć: