Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami kolejne wyzwanie - tym razem EGZAMIN ÓSMOKLASISTY.

Trzymamy za Was kciuki i życzymy Wam łatwych pytań, koncentracji, cierpliwości i SUKCESU!!!

Wasz Team:

Dyrekcja, nauczyciele, uczniowie i wszyscy pracownicy SP 21

Ostatnio gościliśmy na naszej scenie Teatr Edukacji i Profilaktyki 'Maska'. Aktorzy przyjechali do nas aż z Krakowa z przedstawieniem pt. 'Zaciśnięte pięści' zwracającym uwagę na emocje towarzyszące uczniom w różnych sytuacjach życia codziennego.

Oglądając widowisko mogliśmy się przekonać jak wielka jest rozpiętość emocji, które odczuwamy i z którymi każdy z nas musi sobie czasem poradzić. Nie zawsze jest to proste. Przekonaliśmy się działa pętla agresji, jak łatwo z ofiary zamienić się w kata, ale także jak stawić czoła przeciwnościom losu i jak podejmować właściwe decyzje, zwłaszcza gdy trudno nam opanować przykre uczucia. To był bardzo pouczający i ciekawy spektakl, z mądrym przesłaniem, zagrany przez profesjonalnych aktorów. Polecamy!

• img_8277
  • img_8279