W Dniu Święta Wszystkich Dzieci tradycyjnie odbyły się wybory Sześciu Wspaniałych. Wybrani wcześniej klasowi Wspaniali poddani zostali licznym próbom. Prezentowali się przed zgromadzoną publicznością poprzez recytację ułożonych przez siebie wierszy, pokaz prezentacji multimedialnych, jak również poprzez grę na instrumentach muzycznych.

Wspaniali odmierzali określoną ilość wody, rozpoznawali przyprawy, oddzielali żółtka od białek, rzucali woreczkiem do celu, odpowiadali na niestandardowe pytania, prezentowali swoją wiedzę odnośnie klasowych kolegów, rozwiązywali łamigłówki matematyczne i inne.

W wyniku licznych prób, najlepszymi okazali się:

ZOFIA CHOROMAŃSKA – KLASA 4B

ALEKSANDRA ZOŁOTAR – KLASA 5B

EMILIA MIRONIUK – KLASA 6B

Serdecznie gratulujemy!!!

Wcześniej wszyscy uczniowie wzięli udział w głosowaniu na wybranego przez siebie kandydata, uzyskane głosy komisja doliczyła do ogólnej punktacji.

Imprezę przeprowadziły: p. Agata Onacewicz, p. Bożena Pietrzak, p. Joanna Śliwska

• 4c - wspania-a
  • patryk - prezentacja